Parasole reklamowe – czym kierować się przy ich zakupie?

Posted on

Parasole reklamowe

Parasole reklamowe

Parasol to świetny pomysł na podarunek reklamowy – czy to dla nowego klienta czy stałego partnera biznesowego. Wręczyć można mu go zarówno z okazji jubileuszu marki czy przedłużenia współpracy o kolejny rok, jak i w roli okolicznościowego podarunku, na przykład podczas sezonu jesiennego, kiedy to jest on jednym z obowiązkowych akcesoriów. Ze względu na swoją dużą powierzchnię, doskonale sprawdza się on w roli nośnika reklamy. Na jego powierzchni umieścić można zarówno logo marki, jak i jej hasło reklamowe czy dane teleadresowe. Czym kierować się wybierając taki produkt, by być w 100% zadowolonym z zakupu?Parasole reklamowe dostępne są w wielu różnych wersjach. Jedną z nich są modele przeciwdeszczowe, których głównym zadaniem jest ochrona przed zmoknięciem. Taki produkt sprawdzi się o każdej porze roku. Klasyczny parasol tego typu to model otwierany ręcznie, w kształcie laski, posiadający drewnianą rączkę z końcówką w kształcie litery U. Bardzo popularne są produkty składane, które z łatwością zmieszczą się w każdej torbie czy plecaków. Do grupy parasoli przeciwdeszczowych zalicza się także modele charakteryzujące się wzmocnioną ochroną przeciwdeszczową oraz tak zwane modele golfowe, które wbrew pozorom sprawdzą się nie tylko na polu golfowym. To niezwykle ergonomiczne produkty z charakterystycznym stelażem umożliwiającym korzystanie z nich w czasie burzy.

Parasole reklamowe występują także w odmianie przeciwsłonecznej, która, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie chronić przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Jako że takie produkty nie muszą gwarantować ochrony przed deszczem, dostępne są w wielu ciekawych wersjach. Zaliczyć można do nich między innymi modele papierowe, koronkowe oraz bawełniane.

parasole reklamowe różnić mogą się od siebie również kolorem. Doskonałą alternatywą dla modeli w stonowanych barwach, jak czerń czy granat są te wielokolorowe, obok których nie sposób przejść obojętnie. Godnym rozważenia rozwiązaniem jest zaprojektowanie parasola w barwach charakterystycznych dla danej marki.

Tags: , ,